ADERO kravu pārvadājumi

Ja Jūsu uzņēmumam vai Jums pašam ir nepieciešami jebkāda veida loģistikas pakalpojumi, tad esat nonācis pareizajā vietā.

SAZINĀTIES AR MUMS

VAIRĀK NEKĀ

13

GADU PIEREDZE

starptautisko kravu pārvadājumu organizēšanā un koordinēšanā.

Loģistikas pakalpojumi

Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst viss, kas nepieciešams, lai Jūsu kravu efektīvi un uzticami nogādātu no punkta A līdz punktam B neatkarīgi no kravas lieluma un galamērķa. Kopš 2010. gada esam nodrošinājuši augstas kvalitātes pakalpojumus vairāk nekā 5500 uzņēmumiem un privātpersonām, piedāvājot visu veidu kravu pārvadājuma pakalpojumus uz un no vairāk kā 27 pasaules valstīm.

Kravu pārvadājumi

Veicam Jūsu vajadzībām un prasībām atbilstošus autokravu pārvadājumus – pilnu, saliktu, ar temperatūras režīmu, negabarīta u.c.

Muitas deklarācijas

Palīdzēsim noformēt muitas deklarācijas uz un no valstīm, kuras nav ES.

Noliktavas pakalpojumi

Nodrošinām noliktavu termokravu (svaigu un saldētu) un sauso kravu uzglabāšanai, šķirošanai, marķēšanai un komplektēšanai.

ADEROkolektīvā strādā šīs nozares profesionāļi, kuru specialitāte un ikdiena ir kravu pārvadājumi.
Pieredze, kura gūta daudzu gadu gaitā un praksē gūtās zināšanas loģistikā un ar to saistītajiem pakalpojumiem, kā arī rūdījums dažādu nestandarta situāciju risināšanā ir mūsu pievienotā vērtība.

Izcila reputācija

ADERO ir plaša profila loģistikas pakalpojumu uzņēmums ar vairāk nekā 10 gadu veiksmīgu pieredzi starptautisko kravu pārvadājumu organizēšanā un koordinēšanā.

Šajos gados esam pierādījuši sevi kā uzticamu partneri saviem klientiem un apakšuzņēmējiem visā pasaulē. Līdz šim ir īstenoti gandrīz 80 000 kravu pārvadājumu.

Starp tiem ir gan standarta, vispārējie kravu pārvadājumi, gan arī sarežģītu un apjomīgu projektu starptautiskie kravu pārvadājumi, kuru izpilde nebūtu iespējama bez padziļinātas izpratnes par loģistikas procesiem un pieredzes.

IEPAZĪT KOMANDU
5500+sadarbības partneru
27+sasniedzamu valstu
80 000+kravas pārvadājumu