Mūsu pakalpojumi

Muitas Deklarācija

Piedāvājam noformēt importa, eksporta vai tranzīta deklerāciju, atkarībā no preces un maršruta specifikas. Veiksmi dažādu veidu kravas atmuitošanu jebkurā muitas punktā Latvijas teritorijā.

Kravu Pārvadājumi

Veicam visa veida autotransporta kravu pārvadājumus atbilstoši Jūsu vajadzībām un prasībām – pilnu, saliktu, ar temperatūras režīmu, negabarīta u.c.

Noliktavas Pakalpojumi

Nodrošinām noliktavu termokravu (svaigu un saldētu) un sauso kravu uzglabāšanu, šķirošanu, marķēšanu un komplektēšanu. Nodrošinām preču izkraušanu un iekraušanu atbilstoši klienta specifikācijai. Piedāvājam noliktavu pakalpojumus Eiropā: Itālija – Verona, Spānija – Barselona, Vācija – Hamburga.

Iepazīt komandu
Hamburga

Kravas
Apdrošināšana

SIA ADERO ir transporta loģistikas uzņēmums ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi loģistikas nozarē. Mūsu jomas speciālisti nodrošinās Jums labākos loģistikas risinājumus, izmantojot plašu klāsu transportēšanas veidus. Mūsu uzņēmums sniedz pakalpojumus gan vietējiem, gan ārvalstu uzņēmumiem. Mūsu plašo klientu loku veido uzņēmumi no 27 dažādām pasaules valstīm. Mēs nodrošinam drošu un ātru piegādi uz un no Eiropas galvenajām valstīm.

Saņemt piedāvājumu

Populārākie ADERO
pārvadājumu maršruti

Beļģija (Genta, Brisele)36h

Nīderlande (Roterdama, Hāga, Amsterdama)30h

Vācija ((Brēmene, Hamburga, Ķīle) ziemeļu regiona)36h

Itālija (Veneto, Lombardia (Milāna, Modena, Boloņa, Verona))48h

Spānija (Barselona, Girona)120h

Francija (Monpelliera, Liona)90h

Saņemt piedāvājumu